close
Увійти за допомогою
Facebook Google plus
або

Замовте розважальну програму + торт - отримайте знижку 100 грн. Промокод: tort

День народження в "Експериментаніум"

дівчинці, хлопчику
5-12 років
1 година
Дні народження в музеї - це різноманітні квести, вражаючі науково-розважальні шоу, креативні екскурсії музеєм, інтерактивні дискотеки, святкування в кафе і яскравий аквагрим. Діти разом з ведучим шукають підказки, заховані на території музею. На маршруті на них чекають цікаві випробування – логічні завдання, загадки, шифри, перевірка на сміливість. Мета гри – знайти ключ від таємної скрині, в якій на дітей чекає сюрприз від музею.

Тематика квестів для дітей 4-7 років

«Льодовиковий період»
Мультяшна білка шукає горішки, натомість музейна Білочка шукає нагороди, які напередодні приготувала для учасників команди іменинника. Але пухнаста так надійно сховала медалі, що й сама встигла забути, де саме їх залишила. За допомогою підказок від Білочки знаходимо усі нагороди - перепустки на шоу або у кафе.

«Чарівник Експериментаніуму»
У нашому музеї працює чарівник-науковець. Він наділив магією кожен експонат. Помічники чарівника допоможуть команді іменинника потрапити до магічного світу Експериментаніуму, вхід до якого прихований від звичайних відвідувачів музею.

«Аліса в країні чудес»
Увійшовши до музею, діти потрапляють у чарівну країну Задзеркалля, де їх супроводжує кролик, який постійно кудись поспішає. Зустрічаючи казкових персонажів, друзі дізнаються свої справжні задзеркальні імена, вчаться долати перешкоди Червоної королеви, розгадують загадки Чеширського кота, а також виконують веселі завдання Капелюшника.

«Angry Birds»
Злі поросята викрали пташок із улюбленої гри, тому команда іменинника прибула задля порятунку пернатих. Пташки залишили нам підказки по всьому музею. Із їхньою допомогою ми знайдемо таємну базу, де з великої рогатки розіб’ємо укріплення злісних поросят.

«Пригоди Вінні Пуха»
Вінні це маленьке ведмежатко, яке обожнює мед так сильно, що не може жити без цієї смакоти. Але щоб не стріскати всі свої солодкі запаси за один раз, Вінні надійно заховав горщик із медом, проте забувся куди саме. Ведмедику стане в нагоді команда друзів, яка допоможе знайти солодощі. Якщо малята впораються, то Вінні Пух пригостить їх смачненьким.

Квести для дітей 8-13 років

«Острів скарбів»
Діти поринають у світ піратів, котрі полюють за скарбами. Під час квесту маленькі пірати вивчать піратський жаргон, навчаться піратським хитрощам, а також переймуть найгероїчніші риси, без яких неможливо уявити справжнього морського вовка. Рухаючись піратською мапою, наша команда відшукає не лише скарби, але й неймовірні враження.

«Задзеркалля»
Країна Задзеркалля сповнена таємниць і несподіванок. Потрапивши до неї, друзям доведеться розгадувати хитромудрі загадки, шукати правильний шлях, розшифровувати таємні послання і навіть чаклувати! Потрібно бути обережними і дуже уважними, щоб не потрапити у пастку.

«Гаррі Поттер»*
На базі музею функціонує таємна школа магії, філіал відомої школи Хогвартс. Учні цієї школи запропонують команді іменинника пройти прискорений курс навчання магічній справі. Вони разом спробують приготувати чарівне зілля із незвичайних інгредієнтів: крові льодяного дракона, отрути м’ятної ящірки, соку кореня мандрагори, сліз фенікса, амортенції та інших. Скуштувавши власне зілля, команда юних чарівників вирушить виконувати завдання по всьому музею від авторитетних чаклунів Хогвортсу. Якщо вдасться впоратись із усіма завданнями - друзів буде нагороджено медалями чарівників.

«Таємниця забутого міста»
Команду іменинника викликали до Експериментаніуму на допомогу мисливцям за старовиною. Вони виявили, що колись на території музею розташовувалось стародавнє місто, мешканці якого володіли таємними знаннями. Існує дві однакові мапи міста, проте з різними маршрутами. Усі попередні спроби розгадати правильний шлях були безуспішними, але ми спробуємо пройти двома маршрутами одночасно. Для цього розділимось на дві команди за допомогою спеціальних амулетів. Тільки об’єднавши зусилля друзям вдасться віднайти старовинну скриню з таємними знаннями мешканців забутого міста.

«Супергеройський квест»
Експомен і Експовумен пропонують команді іменинника відчути себе справжніми супергероями. Для цього доведеться вигадати собі нові імена та суперздібності, пройти випробування 13-ти відомих персонажів ігор та фільмів. На спеціальній карті музею відмічено локації, де базуються супергерої. Рухаючись нашим маршрутом, друзі виконують усі завдання і помічають, що й самі стали незвичайними дітьми.

«Школа таємних агентів»
Діти потрапляють в підпільну школу підготовки таємних агентів, яка діє під прикриттям наукового музею. Їм потрібно буде скласти присягу справжніх агентів, пройти веселий курс підготовки на секретній базі: намалювати фоторобот, навчитись розшифровувати закодовані послання, розгадати таємницю викрадення, а також розшукати нагороди, не викривши себе та своїх друзів.

«Шерлок Холмс»
На учасників квесту очікує суперсекретне розслідування, але про всі деталі друзі дізнаються лише після того, як пройдуть інструктаж і підготовку у самого Шерлока Холмса.

«Brainwood»**
Вперше в музеї Експериментаніум - квест для дорослих груп. Все дуже серйозно. Ніяких аніматорів. Ніяких "Друуузі,а теперь уявіть, що ви в казковому замку!" Ні, ВИ- єдині, хто вирішує маршрут. ВИ - самостійно вирішуєте головоломки, відкриваєте кодові замки та шукаєте ключі до розгадок. Нелінійний квест, в якому кожна деталь - важлива. У вас є одна година. Отже, зберіть команду з 6-8 людей, та випробуйте себе на кмітливість, увагу та реакцію. Але знайте - нагороди варті лише найздібніші!

*Вартість проведення квесту «Гаррі Поттер» на 200 грн дорожче вказаної у прайсі ціни.
**Вартість проведення квесту «Brainwood» 600 грн. + вхідні квитки.
...
від 2700 грн.
Промокод:
Вартість замовлення
0 грн.
Дата свята:
Час початку свята:
Кількість гостей:
Вік іменинника:
Ваш телефон:
Ваше ім'я:
Ваше прізвище:
E-mail: