close
Увійти за допомогою
Facebook Google plus
або

Замовте розважальну програму - отримайте у подарунок листівки-запрошення!

День народження в "Гіперіон"

дівчинці, хлопчику
6-16 років
Спортивні розважальні програми, на яких діти навчаться підкорювати недоступні для звичайних людей вершини та стрибати і літати, долаючи тяжіння. Ви можете обрату одну з п'яти програм. В центрі можна відвідати кафе, де готують смачну піцу.

1. Скеледром
Повноцінна програма на скеледромі, розроблена інструкторами зі скелелазіння. Включає в себе міні-квест, завдання на спритність, швидкість та інші веселі активності.
Тривалість: 1,5 години.

2. Скеледром + Батут
Програма на скеледромі, доповнена професійним акробатичним батутом, на якому діти навчаться «літати», вивчаючи нові трюки і елементи.
Тривалість: 2,5 години.

3. Лазертаг + Батут
Спортивна командна гра, мета якої вразити супротивника променями лазера. Схожа на пейнтбол, тільки замість кульок з фарбою використовується лазерний промінь, який вражає датчики на голові суперника. Програма доповнена батутом.
Тривалість: 2 години.

4. Лазертаг + Скеледром
Гру лазертаг також можна доповнити атракціонами на скеледромі - це підкорення вершин різного рівня складності, висотою від 5 до 12,5 метрів. В програму включено три проходження по різних трасах.
Тривалість: 1,5-2 години.

5. Лазертаг + Скеледром + Батут
Програма Лазертаг + Скеледром, доповнена батутом.
Тривалість: 2 години.
...
від 2400 грн.
Промокод:
Вартість замовлення
0 грн.
Дата свята:
Час початку свята:
Кількість гостей:
Вік іменинника:
Ваш телефон:
Ваше ім'я:
Ваше прізвище:
E-mail:
9
років
Олеся
28.03.2018
Оцінка: 5.0
Свято пройшло добре! Дітей було 10. Лазертаг сподобався найбільше, батути не дуже(хотіли стрибати всі разом, але їх розділили на команди, пригали по черзі. Персонал на 5.
10
років
Алла
28.08.2017
Оцінка: 5.0
Замовили програму "Лазертаг + Скеледром", хлопці (їх було п'ятеро) відірвалися по повній, навіть довелося дозамовляти батут, оскільки одночасно всі не могли брати участь у підйомах. Дуже вдячні за організацію свята!