close
Увійти за допомогою
Facebook Google plus
або

Замовте розважальну програму - отримайте у подарунок листівки-запрошення!

Квести в мотузкових парках "Активна Країна"

дівчинці, хлопчику
6-16 років
День народження в мотузкових парках "Активна Країна" - це квести, що можуть поєднуватись з проходженням мотузкових маршрутів. Програми адаптуються під вік іменинника та його гостей.

Адреси:

Мотузковий парк "Цікава знахідка"
Сирецький парк, вул. Т. Шамрила

Мотузкове містечко в парку ім. М. Рильського
просп. Голосіївський, 98/2

Мотузковий парк на Оболонській набережній
просп. Героїв Сталінграда, 14В

Троллейний парк "Trolland - Активна країна"
м. Дарниця, парк Перемоги

Мотузковий парк "Сонячний" в парку "Відрадний"
вул. Донця, 13

Мотузкове містечко в парку "Позняки"
вул. Драгоманова, навпроти будинку 44

Парк пригод навкруги озера Дідорівка
вул. Родимцева, 6а

Мотузковий парк на Дніпровській набережній
Дніпровська набережна, 13

Мотузковий парк на Троєщині
просп. Данькевича, 4А, парк "Молодіжний"

Теми квестів:

"Котячий детектив"

Детективами не народжуються - детективами стають! І не важливо, що ти кошеня. Якщо у тебе вкрали найцінніше, вуса, лапи і хвіст стануть помічниками в затриманні злочинця, а гострі кігтики тільки швидше повернуть втрачене. Учасники квесту дізнаються багато цікавого з життя своїх чотириногих улюбленців, пограють в улюблені котячі ігри, перевірять свої здібності в вистежуванні здобичі та полюванні, і обов'язково розкриють «Справу про таємниче зникнення», чим невимовно порадують лісову кішку Еліс.

"Таємничий ліс"

Ліс сповнений таємниць і загадок, безтурботність його - всього лише ілюзія... Протягом тисячоліть злі чаклуни і чаклунки намагаються знищити ліси і озера з усіма його мешканцями. У цій сутичці їм протистоять добрі чарівники, під командуванням яких знаходяться легіони хвостатих помічників. Учасники квесту потраплять в епіцентр незвичайних подій: мешканці лісу принесуть послання на стародавній мові, якщо діти розшифрують їх, то зможуть виконати небезпечні завдання і допомогти силам світла здобути перемогу у фінальній битві.

"Пірати"

Відомий всім пірат і шибайголова, ім'я якого стане відоме тільки учасникам квесту, просить про допомогу: необхідно знайти скриню з чимось дуже цінним і повестися з його вмістом по совісті, тобто привласнити собі. Але все не так просто: на шляху сміливців буде підстерігати безліч небезпек, одна з яких - ймовірність заблукати. Щоб цього не сталося, юним піратам доведеться придбати навички орієнтування в лісі, дізнатися секрети виживання без сучасних гаджетів і, ставши справжньою командою, відсвяткувати перемогу в дусі піратського братства.

"Шпигуни"

Світ на межі катастрофи! Всесвітньо відома злочинна організація піддала атаці інтернет, запустивши в мережу невідомий вірус. Через 4 години будуть знищені всі он-лайн ігри, ще через 2 години запуститься програма самоліквідації YouTubе. На щастя, в секретні служби просочилася інформація про те, що сьогодні злочинці нададуть кілька зашифрованих підказок, розгадавши їх, можна буде отримати спеціальний код, за допомогою якого вдасться нейтралізувати небезпечний вірус. Дітям належить розгадати ряд складних шифрів, пройти базову підготовку в тренувальному таборі і дізнатися багато цікавих фактів з життя шпигунів.
...
від 900 грн.
Промокод:
Вартість замовлення
0 грн.
Дата свята:
Час початку свята:
Кількість гостей:
Вік іменинника:
Ваш телефон:
Ваше ім'я:
Ваше прізвище:
E-mail:
10
років
Юлія
06.05.2018
Оцінка: 5.0
все сподобалося, діти в захваті. гарно, цікаво, весело. Дякую