close
Увійти за допомогою
Facebook Google plus
або

Замовте розважальну програму - отримайте у подарунок листівки-запрошення на свято!

Дитяче свято в Cosmo Golf

для всіх
9-16 років
3 години
Для проведення дня народження для компанії до 15 осіб надається вся локація: 18 доріжок для міні гольфу, зона фехтування, xBox з Kinect і 4-метровим екраном, 2 зони відпочинку для частування та святкого торта, обслуговуючий персонал і все це в ультрофіалетовому освітленні!

Досвідчені інструктори проведуть майстер клас по міні-гольфу, навчать кожного робити правильний удар і проходити доріжку з найкращим результатом. Далі ми проведемо турнір за правилами федираціі гольфу України. Потім кожен спробує фехтування в професійному спорядженні на фехтувальної доріжці. І на закуску всі пограють в Xbox з Kinect в найцікавіші ігри на великому екрані. В фіналі - результати турніру з нагородженням!
...
від 2250 грн.
Промокод:
Вартість замовлення
0 грн.
Дата свята:
Час початку свята:
Кількість гостей:
Вік іменинника:
Ваш телефон:
Ваше ім'я:
Ваше прізвище:
E-mail:
10
років
Оксана
16.01.2018
Оцінка: 5.0
Відзначали 10-річчя в КосмоГольфі. У нас було 15 дітей і всі залишилися в цілковитому захваті, розповідали про враження захлинаючись! Ніхто не залишився без діла: одяг і зуби світилися, лунки підкорялися, фехтування фехтувалося, ікс-бокс танцював, музика задавала ритм! У цей день все що могло піти не так, пішло не так, але! Величезна подяка організаторам і персоналу за те, що врятували наше свято! Андрію і Олені величезне спасибі за терпіння, витримку, професіоналізм, розуміння і величезну любов до дітей! Ви найкращі! Обов'язково буду рекомендувати друзям організацію свят з Вами. Так тримати!
12
років
Ірина
20.09.2017
Оцінка: 5.0
Святкували день народження дочки 12 років в КосмоГольф і замовляли торт, кульки, послуги фотографа. Оцінка нашої сім'ї - 5 по всіх позиціях! Дякуємо, будемо рекомендувати вас друзям і користуватися вашими послугами в подальшому!