close
Увійти за допомогою
Facebook Google plus
або

Замовте свято - отримайте запрошення у подарунок!
Еврика - територія експериментів та відкриттів

Майстер-клас в науковому стилі

для всіх
4-14 років
1 година
«Веселі наукові експерименти на кухні», «Цікава фізика», «Наукові фокуси», «Природні явища», тощо. У даній програмі акцент більше робиться на пізнавальну частину. Кожен експеримент пояснюється дітям, і разом з нашим ведучими вони його теж намагаються провести. Експерименти підібрані на різні теми, що дозволяє одній дитині спробувати різні майстер-класи.

Теми майстер-класів:

«Весела кухня»
На цьому майстер-класі діти проведуть експерименти з використанням тих речей і продуктів, які є на кожній кухні: спробують втопити мандаринку; зроблять малюнки на молоці; перевірять яйце на свіжість; дізнаються, чому корисно молоко; зроблять підводний човен з винограду та інші.

«Фокуси»
У цьому розділі зібрані експерименти, які на перший погляд можуть здатися фокусами, але насправді легко пояснюються за допомогою науки. Наприклад, діти дізнаються: куди поділася монетка і вода зі склянки; чому не лускає повітряна кулька над свічкою; що змушує яйце плавати; чому повітряна кулька прилипає до стіни; змусять літати різні предмети та ін.

«Ілюзії»
На цьому майстер-класі діти познайомляться з різними ілюзіями - як за допомогою звичайного прямокутного шматочка паперу можна зробити цілу гірлянду; спробують розібратися в заплутаних кольорах; перетворять квадрат в коло; збільшать розмір паперового кільця в 2 рази без допомоги чарівної палички; зроблять з 1-го яблука кілька без допомоги ріжучих предметів та ін.

«Цікава фізика»
Діти дізнаються: чи має повітря вагу; чи гріє шуба; що спільного між експериментом зі свічкою і формою крила у птахів і літаків; чи може тримати воду шматок тканини, а яєчна шкаралупа витримати слона і багато іншого.

"Природні явища"
Діти зрозуміють, як утворюються і ростуть хвилі; зроблять лаву і вулкан своїми рукмі; дізнаються, як забруднення води миючими засобами впливає на плавучість водоплавних птахів; як зробити воду чистою; що таке торнадо і як створюється хмара.
...
від 3600 грн.
Замовити разом з програмою
Промокод:
Вартість замовлення
0 грн.
Дата свята:
Час початку свята:
Кількість гостей:
Вік іменинника:
Ваш телефон:
Ваше ім'я:
Ваше прізвище:
E-mail:
Схожі програми
Наука з чарівною паличкою
1 відгук
від 4200 грн.
6-14
Наукове шоу В темряві
1 відгук
від 4000 грн.
4-14
Наукове шоу Весела лабораторія
1 відгук
від 3600 грн.
4-14
Наукове шоу Забавки
1 відгук
від 3600 грн.
5-10
Наукове шоу Космічна подорож
0 відгуків
від 3600 грн.
6-14
Наукове шоу Навколо світу
1 відгук
від 5200 грн.
5-14
Наукове шоу Новорічне диво
1 відгук
від 5000 грн.
4-9
Наукове шоу Один день в Гоґвортс
1 відгук
від 3600 грн.
5-14