close
Увійти за допомогою
Facebook Google plus
або

Замовте свято - отримайте запрошення у подарунок!

Сімейний квест вдома - Family Quest Box

дівчинці, хлопчику
6-12 років
1 година
Це реальна можливість, не виходячи з дому, пройти захоплюючий квест всією сім'єю з актором-ведучим по відеозв'язку. Ви яскраво проведете день народження вдома, наповнивши день незабутніми емоціями.

Переваги Family Quest Box:

Командні завдання і загальна мета - це найкрвщий спосіб стати кращими друзями. Сценарій ми пропишемо особисто для вас, враховуючи місце проведення та ваші побажання.

Аксесуари для кожного гравця дозволять зануритися в атмосферу квесту.

Онлайн звернення від улюблених героїв стане справжнім подарунком для маленьких учасників команди.

А фінальний трофей в кінці квесту займе найпочесніше місце на вашому «столі перемог».

ТОП-3 тематики, які занурять вас в атмосферу домашнього квесту:

Пірати. У Пошуках скарбів
Захоплюючий квест, наповнений випробуваннями і піратськими завданнями. Забудьте, що ви знаходитеся вдома, тепер це острів, де сховані скарби, і вам доведеться їх знайти, а на допомогу вам прийде наш старий друг пірат, який щойно опанував відеочат.

Мафія
Сицилія - не тільки острів Італії, але й мама мафії, звідки веде зв'язок голова мафіозного світу Дон. Ви маєте зануритися в справжню атмосферу італійської мафії. Щоб стати частиною цього світу, вашій родині потрібно створити свої закони омерти, приймати рішення в безвихідних ситуаціях і вирішувати логічні завдання.

Спецназ
Перед вашою родиною стоїть секретна місія по поверненню важливих документів, викрадених в уряді. Ваша квартира / будинок стане на цей час штабом, де кожен учасник прийме присягу і посвяту в ряди особливого призначення. Ми маєте знайти секретні коди, вирішити логічні завдання і знайти секретні документи.

Вартість всього Family Quest Box разом з кур'єрською доставкою по Києву - 2700 грн. до 4 учасників, додатковий учасник - 200 грн.
...
від 2700 грн.
Промокод:
Вартість замовлення
0 грн.
Дата свята:
Час початку свята:
Кількість гостей:
Вік іменинника:
Ваш телефон:
Ваше ім'я:
Ваше прізвище:
E-mail: