close
Увійти за допомогою
Facebook Google plus
або

Замовте свято - отримайте запрошення у подарунок!

День народження в The House of Quest & Party

дівчинці, хлопчику
6-16 років
The House of Quest & Party - це новий івент-майданчик в центрі Києва, де можна організувати свято будь-якого маштабу - від дня рожения в компанії найкращих друзів до вечірки або випускного! Для цього у нас є все, що необхідно - круті квест-кімнати, космічний лабіринт і весела дискотека з паперовим шоу.
 
На сьогоднішній день ми запрошуємо в квест-кімнати Пірати Карибського моря і Місія здійсненна, які можуть відвідати до 12 осіб *. Найближчим часом планується відкриття 3-х нових квест-кімнат.
 
Після квест-кімнат запрошуємо в наш космічний лабіринт пограти в космічного квача або пошуки артефактів (до 12 осіб).
 
Ці два формати можна поєднати і пограти в них по черзі, в такому випадку кількість гостей може скласти до 24 осіб і більше.
 
Після проходження квесту або на весь період свята пропонуємо відпочити з друзями в одному з наших залів **, де можна пограти в PS, з'їсти тортик і провести дискотеку з веселими конкурсами та паперовим шоу (2 години, 2 ведучих - 3500 грн.)
 
* Вартість відвідування квест-кімнати - 800 грн. в будні та 850 грн. у вихідні дні за гру до 5 учасників + 150 грн. додаткового за гравця. Вартість відвідування космічного лабіринту - 800 грн.  в будні та 850 грн. у вихідні дні за гру до 10 учасників +150 грн. за додаткового гравця. Для дітей до 14 років (Пірати Карибського моря) і 16 (Місія здійсненна) необхідний супровід 1 дорослий або адміністратора квест-кімнат (150 грн. за гру). 
 
**Наші зали:
- великий зал до 50 осіб - 1000 грн./год в будні і 1200 грн./год у вихідні дні,
- середній зал до 30 осіб - 600 грн./год в будні і 700 грн./год у вихідні дні,
- малий зал до 12 осіб - 300 грн./год в будні і 400 грн./год у вихідні дні.
 
Для іменинників діє знижка 10% на проходження квесту протягом 7 днів з дати народження. Щоб її отримати, потрібно надати свідоцтво про народження або паспорт.
 
...
від 800 грн.
Промокод:
Вартість замовлення
0 грн.
Дата свята:
Час початку свята:
Кількість гостей:
Вік іменинника:
Ваш телефон:
Ваше ім'я:
Ваше прізвище:
E-mail:
Схожі програми