close
Увійти за допомогою
Facebook Google plus
або

Умови бронювання послуг

1. Відправлене замовлення на розважальну програму та додаткові послуги  перевіряється сервісом з організації свят BestBirthday.com.ua на можливість виконання на вказану дату та час у компанії-виконавця.
 
2. У разі підтвердження замовник бронює послугу шляхом внесення передплати у розмірі 50% від суми замовлення протягом 24 годин з моменту його оформлення.
 
3. Остаточний розрахунок здійснюється в день виконання послуги.
 
4. У разі відміни бронювання замовником не пізніше ніж за 3 доби до дати виконання послуг сума оплати повертається у 100% розмірі, крім випадків, коли у компанії-виконавця встановлена мінімальна суми бронювання*, що не повертається.
 
5. У разі відміни бронювання замовником менше ніж за 3 доби сума оплати повертається за вирахуванням коштів на виконані послуги (торт, тематичне оформлення, кульки тощо) та мінімальної суми бронювання, що не повертається.
 
*Мінімальна сума бронюванння, що не повертається, може бути використана на інші послуги компанії-виконавця. Клієнти сервісу з організації свят BestBirthday.com.ua отримують інформацію про розмір мінімальної суми бронюванння, що не повертається, під час оформлення замовлення.