close
Увійти за допомогою
Facebook Google plus
або

Замовте свято - отримайте запрошення у подарунок!

Майстер-клас з розпису футболок

дівчинці, хлопчику
7-16 років
2 години
На майстер-класі ви станете дизайнером та створите неповторну футболку. Процес розпису захоплюючий, а наші майстри підкажуть секрети успішного малюнка. Малюнок для футболки можна вибирати абсолютно на будь-яку тему і будь-якої складності, від простих силуетів до зображеннь героїв улюблених мультиків, квітів, машин і навіть цілих пейзажів. Чим більше малюєте, тим більше виходить. Створена вами футболка буде приносити вам радість довгий час, адже фарби, які ми використовуємо, навіть після прання не змиваються.
...
від 3000 грн.
Промокод:
Вартість замовлення
0 грн.
Дата свята:
Час початку свята:
Кількість гостей:
Вік іменинника:
Ваш телефон:
Ваше ім'я:
Ваше прізвище:
E-mail:
12
років
Аліна
06.11.2019
Оцінка: 5.0
Все пройшло добре. Всі задоволені! Діти в захваті! І Кенді-бар, і малювання футболок, і ще конкурси, розваги з ведучим сподобались! Йти не хотіли!
12
років
Юлія
11.09.2018
Оцінка: 5.0
Замовляли на день народження доньки майстер-клас по футболочкам і шоколадний фонтан. Все було просто чудово! Діти щасливі, свято вдалося, всім все сподобалося!!!
11
років
Тетяна
30.08.2018
Оцінка: 5.0
Дякую за майстер клас 28.08.2018р. з розфарбовування футболок. Дітям дуже сподобалось. Я рада, що обрала саме вашу майстерню. Майстер Анастасія дуже чемна і вихована людина, а головне професіонал своєї справи. Дякую!!!
Схожі програми