close
Увійти за допомогою
Facebook Google plus
або

Замовте свято - отримайте запрошення у подарунок!

День народження в "Гіперіон"

дівчинці, хлопчику
6-16 років
Спортивні розважальні програми, на яких діти навчаться підкорювати недоступні для звичайних людей вершини та стрибати і літати, долаючи тяжіння. Ви можете обрату одну з п'яти програм. В центрі можна відвідати кафе, де готують смачну піцу.

1. Квест на Скеледромі
Повноцінна програма на скеледромі, розроблена інструкторами зі скелелазіння. Включає в себе міні-квест, завдання на спритність, швидкість та інші веселі активності.
Тривалість: 1,5 години.

2. Квест на Скеледромі + Лазертаг
Програма Квест на скеледромі, доповнена грою в лазертаг (1 година) - спортивною командною грою, мета якої вразити супротивника променями лазера.
Тривалість: 2,5 години.

3. Квест на Скеледромі + Батут
Програма Квест на скеледромі, доповнена професійним акробатичним батутом, на якому діти навчаться «літати», вивчаючи нові трюки і елементи.
Тривалість: 2,5 години.

4. Квест на Скеледромі + Лазертаг +Батут
Програма Квест на скеледромі, доповнена грою в лазертаг (1 година) - спортивною командною грою, мета якої вразити супротивника променями лазера, доповнена професійним акробатичним батутом, на якому діти навчаться «літати», вивчаючи нові трюки і елементи.
Тривалість: 3,5 години.

5. Лазертаг + Батут
Спортивна командна гра, мета якої вразити супротивника променями лазера. Схожа на пейнтбол, тільки замість кульок з фарбою використовується лазерний промінь, який вражає датчики на голові суперника. Програма доповнена професійним батутом.
Тривалість: 2 години.

6. Лазертаг + Атракціон на Скеледромі
Гру лазертаг також можна доповнити атракціонами на скеледромі. В програму включено три проходження вершин різного рівня складності, висотою від 5 до 12,5 метрів.
Тривалість: 1,5-2 години.

7. Лазертаг + Атракціон на Скеледромі + Батут
Програма Лазертаг + Атракціон на скеледромі, доповнена батутом.
Тривалість: 2 години.
...
від 4000 грн.
Замовити разом з програмою
Промокод:
Вартість замовлення
0 грн.
Дата свята:
Час початку свята:
Кількість гостей:
Вік іменинника:
Ваш телефон:
Ваше ім'я:
Ваше прізвище:
E-mail:
10
років
Ірина
30.01.2019
Оцінка: 5.0
Замовляли квест на скеледромі з батутом. Свято пройшло чудово!  Діти в захваті, з усім впоралися і просили ще продовження!  Ми задоволені! Навіть  моя 5-річна  і найменша донька з усім справилась не гірше старших! Ваші інструктори професіонали - все просто супер!  Ми вам вдячні за саме круте свято! Прийдемо просто з родиною!
9
років
Олеся
28.03.2018
Оцінка: 5.0
Свято пройшло добре! Дітей було 10. Лазертаг сподобався найбільше, батути не дуже(хотіли стрибати всі разом, але їх розділили на команди, пригали по черзі. Персонал на 5.
10
років
Алла
28.08.2017
Оцінка: 5.0
Замовили програму "Лазертаг + Скеледром", хлопці (їх було п'ятеро) відірвалися по повній, навіть довелося дозамовляти батут, оскільки одночасно всі не могли брати участь у підйомах. Дуже вдячні за організацію свята!
Схожі програми