close
Увійти за допомогою
Facebook Google plus
або

Замовте розважальну програму - отримайте у подарунок листівки-запрошення на свято!

День народження в "Гіперіон"

дівчинці, хлопчику
5-16 років
Спортивні розважальні програми, на яких діти навчаться підкорювати недоступні для звичайних людей вершини та стрибати і літати, долаючи тяжіння. Ви можете обрату одну з п'яти програм. В центрі можна відвідати кафе, де готують смачну піцу.

1. Скеледром
Повноцінна програма на скеледромі, розроблена інструкторами зі скелелазіння. Включає в себе міні-квест, завдання на спритність, швидкість та інші веселі активності.
Тривалість: 1,5 години.

2. Скеледром + Батут
Програма на скеледромі, доповнена професійним акробатичним батутом, на якому діти навчаться «літати», вивчаючи нові трюки і елементи.
Тривалість: 2,5 години.

3. Лазертаг + Батут
Спортивна командна гра, мета якої вразити супротивника променями лазера. Схожа на пейнтбол, тільки замість кульок з фарбою використовується лазерний промінь, який вражає датчики на голові суперника. Програма доповнена батутом.
Тривалість: 2 години.

4. Лазертаг + Скеледром
Гру лазертаг також можна доповнити атракціонами на скеледромі - це підкорення вершин різного рівня складності, висотою від 5 до 12,5 метрів. В програму включено три проходження по різних трасах.
Тривалість: 1,5-2 години.

5. Лазертаг + Скеледром + Батут
Програма Лазертаг + Скеледром, доповнена батутом.
Тривалість: 2 години.
...
від 2100 грн.
Промокод:
Вартість замовлення
0 грн.
Дата свята:
Час початку свята:
Кількість гостей:
Вік іменинника:
Ваш телефон:
Ваше ім'я:
Ваше прізвище:
E-mail:
10
років
Алла
28.08.2017
Оцінка: 5.0
Замовили програму "Лазертаг + Скеледром", хлопці (їх було п'ятеро) відірвалися по повній, навіть довелося дозамовляти батут, оскільки одночасно всі не могли брати участь у підйомах. Дуже вдячні за організацію свята!