close
Увійти за допомогою
Facebook Google plus
або

Замовте свято - отримайте запрошення у подарунок!

Квести та наукові шоу в "Експериментаніум"

дівчинці, хлопчику
4-16 років
1 година
Дні народження в музеї - це різноманітні квести, вражаючі науково-розважальні шоу, креативні екскурсії музеєм, святкування в кафе і яскравий аквагрим. Діти разом з ведучим шукають підказки, заховані на території музею. На маршруті на них чекають цікаві випробування – логічні завдання, загадки, шифри, перевірка на сміливість. Мета гри – знайти ключ від таємної скрині, в якій на дітей чекає сюрприз від музею.

Тематика квестів для дітей 4-7 років
 
«Мультоманія»
Усі улюблені персонажі в одному квесті: Ельза, міньйони, ніндзяго, жителі Звірополісу і Льодовикового Періоду, рокдог та інші. За допомогою підказок знайомих героїв, малюки проводять досліди, розгадують загадки і у винагороду отримують приз – солодку вату власного виробництва!
 
«Експіки»
Кожен, хто побував в “Експериментаніумі”, помічав, що наука тут оживає. Всі експонати наче під постійною дією чаклунства!  Так, це і справді так! Кожен ґвинтик і кожна гаєчка в музеї оживають, коли їх ніхто не бачить, вони слідкують за роботою музею, наводять лад і наглядають за відвідувачами. Ми називаємо їх Експіками. Але вони настільки маленькі, що часто губляться і плутаються. Якщо не зібрати цих Експіків, музею загрожує небезпека! Тільки іменинник з командою може допомогти нам знайти Експіків і врятувати музей!
 
 
Квести від 6 до 10 років
 
«Вартові космосу»
Приєднайтеся до нашої захопливої подорожі галактикою Експериментаніум. Відкрийте для себе таємниці незвіданих планет. Подолайте ворожих прибульців, станьте справжніми космічними воїнами й віднайдіть скарб!
 
 
Квести для дітей 8-13 років
 
«blogger.com»
Квест для найбільш просунутих інтернет-юзерів! Створимо свій блог, зберемо купу лайків. Інтернет-підказки, ютуб-фішки, завдання в соц.мережах, завдання від невідомих блогерів і таке інше! Підписники гарантовані! Хайпанемо?

«Гаррі Поттер»*
На базі музею функціонує таємна школа магії, філіал відомої школи Хогвартс. Учні цієї школи запропонують команді іменинника пройти прискорений курс навчання магічній справі. Вони разом спробують приготувати чарівне зілля із незвичайних інгредієнтів: крові льодяного дракона, отрути м’ятної ящірки, соку кореня мандрагори, сліз фенікса, амортенції та інших. Скуштувавши власне зілля, команда юних чарівників вирушить виконувати завдання по всьому музею від авторитетних чаклунів Хогвортсу. Якщо вдасться впоратись із усіма завданнями - друзів буде нагороджено медалями чарівників.

«Таємниця забутого міста»
Команду іменинника викликали до Експериментаніуму на допомогу мисливцям за старовиною. Вони виявили, що колись на території музею розташовувалось стародавнє місто, мешканці якого володіли таємними знаннями. Існує дві однакові мапи міста, проте з різними маршрутами. Усі попередні спроби розгадати правильний шлях були безуспішними, але ми спробуємо пройти двома маршрутами одночасно. Для цього розділимось на дві команди за допомогою спеціальних амулетів. Тільки об’єднавши зусилля друзям вдасться віднайти старовинну скриню з таємними знаннями мешканців забутого міста.

«Школа таємних агентів»
Діти потрапляють в підпільну школу підготовки таємних агентів, яка діє під прикриттям наукового музею. Їм потрібно буде скласти присягу справжніх агентів, пройти веселий курс підготовки на секретній базі: намалювати фоторобот, навчитись розшифровувати закодовані послання, розгадати таємницю викрадення, а також розшукати нагороди, не викривши себе та своїх друзів.
 
Квести від 9 до 13 років
 
«Навколо світу за 1 годину»
На кожній локації, які ми для вас підготували, ви знайдете завдання, що пов’язане з певною країною. Відгадали країну? Чудово! Тоді ми з вами розпочинаємо маленьку географічну подорож, і дізнаємось трохи більше про те, чим та, чи інша країна відома в усьому світі. Подорож світом чи подорож музеєм? Хоча, навіщо обирати?
 
Квести від 10 до 13 років
 
«Хижина чудес»
За мотивами мультфільму “Gravitit Falls”.
Біл Шифер переїхав з Гревіті Фолз в “Експериментаніум”. Оскільки для втілення його хитромудрого плану необхідне технічне забезпечення, яке є тільки тут. Тепер в музеї проходить щось надприродне і жахливе. Але в нас є щоденник, в якому описані всі небезпеки і способи їх подолання. Якщо команда впорається – не тільки отримає нагороду, а я врятує країну від злісного іллюміната.
 
 
Квести від 10 до 15 років
 
«Місце злочину»
Учасників квесту очікує справжнє детективне розслідування. Камери відеоспостереження зафіксували дуже дивну поведінку одного з відвідувачів музею. Окрім відео, доказів зовсім мало. Команді іменинника випало розкрити справжній злочин! Пошук відбитків пальців, невидимі чорнила, ультрафіолетова підсвітка, складні шифри і головне – гострий розум!
 
Для дорослих

«Brainwood»**
Вперше в музеї Експериментаніум - квест для дорослих груп. Все дуже серйозно. Ніяких аніматорів. Ніяких "Друуузі,а теперь уявіть, що ви в казковому замку!" Ні, ВИ- єдині, хто вирішує маршрут. ВИ - самостійно вирішуєте головоломки, відкриваєте кодові замки та шукаєте ключі до розгадок. Нелінійний квест, в якому кожна деталь - важлива. У вас є одна година. Отже, зберіть команду з 6-8 людей, та випробуйте себе на кмітливість, увагу та реакцію. Але знайте - нагороди варті лише найздібніші!

*Вартість проведення квесту «Гаррі Поттер» на 300 грн дорожче вказаної у прайсі ціни.
**Вартість проведення квесту «Brainwood» 600 грн. + вхідні квитки.
 
...
від 3500 грн.
Замовити разом з програмою
Промокод:
Вартість замовлення
0 грн.
Дата свята:
Час початку свята:
Кількість гостей:
Вік іменинника:
Ваш телефон:
Ваше ім'я:
Ваше прізвище:
E-mail:
8
років
Людмила
19.12.2018
Оцінка: 5.0
Дітям все сподобалося! Це був наш перший ДН поза домом, тому порівняти з чимось не можу, але діти залишилися дуже задоволеними. Дякуємо!
6
років
Олена
15.03.2018
Оцінка: 5.0
Святкували День народження дитини. Все дуже сподобалось. Діти в захваті! Дякуємо!