close
Увійти за допомогою
Facebook Google plus
або

Замовте розважальну програму - отримайте у подарунок запрошення!

Мінігольф в ультрафіолеті для підлітків

дівчинці, хлопчику
7-16 років
2,5 години
Для проведення дня народження надається вся локація: 18 доріжок для міні гольфу, зона фехтування, xBox з Kinect і 4-метровим екраном, 2 зони відпочинку для частування та святкого торта, обслуговуючий персонал і все це в ультрофіалетовому освітленні!

Досвідчені інструктори проведуть майстер клас по міні-гольфу, навчать кожного робити правильний удар і проходити доріжку з найкращим результатом. Далі ми проведемо турнір за правилами федераціі гольфу України. Потім кожен спробує фехтування в професійному спорядженні на фехтувальної доріжці. І на закуску всі пограють в Xbox з Kinect в найцікавіші ігри на великому екрані. В фіналі - результати турніру з нагородженням!

Максимальна кількість учасників - 18 осіб.
...
від 3600 грн.
Промокод:
Вартість замовлення
0 грн.
Дата свята:
Час початку свята:
Кількість гостей:
Вік іменинника:
Ваш телефон:
Ваше ім'я:
Ваше прізвище:
E-mail:
11
років
Жанна
25.03.2019
Оцінка: 5.0
Все супер! Діти в захваті) Ради, що потрапили саме до вас. Дівчатка-введучі мега-класні!
11
років
Ольга
27.06.2018
Оцінка: 5.0
Все дуже СУППЕР. Дітям дуже сподобалося. Дякуємо. Дівчатка відпрацювали відмінно
10
років
Людмила
13.05.2018
Оцінка: 5.0
Замовляла для дочки та її 15 однокласників. Все пройшло чудово, море радості та позитиву у всіх дітей! Аніматори впоралися на ура !!! Величезна подяка!
10
років
Олена
01.02.2018
Оцінка: 5.0
Святкували ДР сина. Вибрали цей клуб через новинку тематики. Діток було багато, але персонал гідно справлявся зі своїми обов'язками, хоча це було не просто. Всім сподобалася гра в гольф і фехтування. Дівчата залишилися задоволені від танців з інтерактивним екраном. Дуже зручно, що їжу можна замовити на місці. Батьки теж не залишилися без уваги персоналу, нас пригощали чаєм та кавою.
Все чудово. Діти та батьки задоволені. Дякуємо!
 
10
років
Оксана
16.01.2018
Оцінка: 5.0
Відзначали 10-річчя в КосмоГольфі. У нас було 15 дітей і всі залишилися в цілковитому захваті, розповідали про враження захлинаючись! Ніхто не залишився без діла: одяг і зуби світилися, лунки підкорялися, фехтування фехтувалося, ікс-бокс танцював, музика задавала ритм! У цей день все що могло піти не так, пішло не так, але! Величезна подяка організаторам і персоналу за те, що врятували наше свято! Андрію і Олені величезне спасибі за терпіння, витримку, професіоналізм, розуміння і величезну любов до дітей! Ви найкращі! Обов'язково буду рекомендувати друзям організацію свят з Вами. Так тримати!
12
років
Ірина
20.09.2017
Оцінка: 5.0
Святкували день народження дочки 12 років в КосмоГольф і замовляли торт, кульки, послуги фотографа. Оцінка нашої сім'ї - 5 по всіх позиціях! Дякуємо, будемо рекомендувати вас друзям і користуватися вашими послугами в подальшому!
Схожі програми