close
Увійти за допомогою
Facebook Google plus
або

Замовте свято - отримайте запрошення у подарунок!

Спортивне дитяче свято в клубі "Гепард"

хлопчику
6-16 років
В пейнтбольномму клубі "Гепард" можна обрати один з наступних варіантів проведення дитячого дня народження:

Лазертаг - одна з найпопулярніших командних ігор для дітей, де бій ведеться в допомогою лазерних променів і датчиків, в які потрібно потрапити. Гра безпечна і підходить для дітей з 6 років.
 
Пейнтбол - це військово-тактична спортивна гра, де бій ведеться кульками з фарбою. Існує кілька сценаріїв гри. Дитячий пейнтбол (кідбол) для дітей 6-12 років проводиться з використанням легких помпових маркерів, що стріляють кульками з фарбою 50-го калібру з меншою вагою і швидкістю польоту. Для дорослого пейнтболу допускаються діти з 12 років. У вартість входить: оренда камуфляжної форми, маски, маркера, інструктор, суддя на період гри, заправка повітрям балона маркера, 100 кульок на 30 хвилин гри.

Арчері таг- командна гра на поразку з луку. Повністю безпечна, підходить для дітей віком від 10 років.

Хокей з перешкодами - це розважальна гра на полі з штучної трави, де шайбою є невеликий м'який м'яч. Команда складається з 4-5 гравців і воротаря. Підходить для дітей з 10 років.

Пригодницький квест "Бомба в подарунок". У гравців є 1 година, щоб деактивувати бомбу. Для дітей з 10 років.
...
від 800 грн.
Промокод:
Вартість замовлення
0 грн.
Дата свята:
Час початку свята:
Кількість гостей:
Вік іменинника:
Ваш телефон:
Ваше ім'я:
Ваше прізвище:
E-mail:
10
років
Людмила
02.09.2019
Оцінка: 5.0
Дякуємо, все сподобалося, єдиний мінус - багато людей і іноді потрібно було чекати, щоб звільнилася майданчик, але загалом чудово!
12
років
Віра
13.05.2018
Оцінка: 5.0
У клубі було багато заходів і довелося чекати майданчика! А так все відмінно! Рекомендуємо всім і друзям все сподобалося!
10
років
Вікторія
06.12.2017
Оцінка: 5.0
Свято пройшло дуже добре. Діти від лазертагу були в захваті. Їм дуже сподобалося. Вони мені тиждень кричали потім щоб я їх ще звозила. І це десятирічні дівчата!!!
12
років
Валентина
02.10.2017
Оцінка: 5.0
Замовила лазертаг для 6 хлопців 11-13 років. Величезне спасибі! Все супер! Дітям дуже сподобалося! Окрема подяка інструктору Дмитру)))
Схожі програми