close
Увійти за допомогою
Facebook Google plus
або

Замовте свято - отримайте запрошення у подарунок!

Квест-кімната "Аліса в задзеркаллі"

для всіх
9-16 років
1 година
Зізнайтеся, читаючи дитячу казку «Аліса в Країні чудес», ви мимоволі мріяли опинитися на місці головної героїні і з головою поринути у вир незабутніх пригод, які почалися із зустрічі з невинним білим кроликом …

Квест-кімната «Аліса», яка створена за мотивами улюбленої багатьма книги Льюїса Керролла, дасть вам можливість приміряти на себе роль маленької сміливої мандрівниці і гідно пройти через усі випробування. Запаморочливі декорації та костюми, море захоплюючих загадок і головоломок – нудьгувати в «Країні чудес» точно не доведеться!

Максимальна кількість учасників - 5. Обов'язкова присутність одного дорослого або адміністратора квест-кімнати (+150 грн.) для дітей до 12 років. Для компаній від 6 до 24 осіб можливе одночасне проходження декількох квест-кімнат: "Аліса в Задзеркаллі", "Експеримент", "Механікум", "Магія цирку", "Відродження".

Для гостей свята передбачена зона відпочинку (200 грн./годину), де одночасно може перебувати до 15 осіб. Завжди є в наявності вода (частування можна принести з собою), є Wi-Fi.
...
від 700 грн.
Замовити разом з програмою
Промокод:
Вартість замовлення
0 грн.
Дата свята:
Час початку свята:
Кількість гостей:
Вік іменинника:
Ваш телефон:
Ваше ім'я:
Ваше прізвище:
E-mail:
9
років
Олена
17.06.2018
Оцінка: 5.0
Класно, що коли в батьків брак часу на підготовку до дня народження дитини, є до кого звернутись і, тепер вже з досвіду, бути впевненим у відмінному результаті. Просто дякую!
З квест-кімнат 9-10річні діти лишилися у захваті від "Аліси", трохи менше сподобався "Експеримент", бо його більшість гостей назвали "моторошнуватим". Дівчина з бульбашками - чарівниця! Це було неймовірно круто!
 
Схожі програми
Neon Party
0 відгуків
від 4500 грн.
Квест-кімната Відродження
0 відгуків
від 700 грн.
10-16
Квест-кімната Експеримент
1 відгук
від 600 грн.
9-16
Квест-кімната Магія цирку
1 відгук
від 600 грн.
9-16
Квест-кімната На межі божевілля
0 відгуків
від 600 грн.