close
Увійти за допомогою
Facebook Google plus
або

Замовте свято - отримайте запрошення у подарунок!

Квест-кімната "Магія цирку"

дівчинці, хлопчику
9-16 років
1 година
Ви заходите в кімнату … В її стінах панує приголомшуюча тиша, і присутність чогось зловісного поступово витісняє дух гучних веселощів, які ще нещодавно наповнювали це приміщення. Фокуси, пантоміми, виступи клоунів та акробатичні вистави – вам залишається тільки мріяти про те, як чудово хрустіти попкорном і спостерігати за тим, що відбувається на арені.

Але тепер забудьте про безтурботність, адже ви опинилися в пастці, з якої необхідно вибратися всього за 1 годину. Включайте світлий розум, логіку, кмітливість і ні на хвилину не втрачайте пильність! У ваших інтересах спробувати впоратися з усіма завданнями протягом встановленого часу, інакше вам належить стати учасниками циркового номера, який безпечним точно не назвеш.

Максимальна кількість учасників - 5. Обов'язкова присутність одного дорослого або адміністратора квест-кімнати (+150 грн.) для дітей до 12 років. Для компаній від 6 до 24 осіб можливе одночасне проходження декількох квест-кімнат: "Аліса в Задзеркаллі", "Експеримент", "Механікум", "Магія цирку", "Відродження".

Для гостей свята передбачена зона відпочинку (150 грн./годину), де одночасно може перебувати до 15 осіб. Завжди є в наявності вода (частування можна принести з собою), є Wi-Fi.
...
від 600 грн.
Промокод:
Вартість замовлення
0 грн.
Дата свята:
Час початку свята:
Кількість гостей:
Вік іменинника:
Ваш телефон:
Ваше ім'я:
Ваше прізвище:
E-mail:
Схожі програми
Квест-кімната Відродження
0 відгуків
від 700 грн.
10-16
Квест-кімната Експеримент
1 відгук
від 600 грн.
9-16
Квест-кімната Механікум
1 відгук
від 700 грн.
13-16
Квест-кімната На межі божевілля
0 відгуків
від 600 грн.