close
Увійти за допомогою
Facebook Google plus
або

Замовте свято - отримайте запрошення у подарунок!

Квест "Бейблейд (Beyblade)"

дівчинці, хлопчику
6-12 років
Ласкаво просимо в світ Бейблейд (Beyblade)! Сподіваємося, що ваша дитина, як і ми, відданий гравець в дзиги, який слідує своїм мріям і прагне досягти успіху. Юним учасникам випала можливість зануритися в нереальні пригоди Вальт Аоя і його друзів, для яких це не просто гра, а спосіб показати свою витривалість і цілеспрямованість.

Збираючись на Національної турнір по грі Beyblade, двоє друзів Вальт і Шу тренувалися, борючись в найскладніших битвах. Варто було їм дати собі кілька хвилин, щоб перевести подих, як з'явилися гравці команди супротивника. Вони готові на все, аби зірвати участь хлопців у турнірі. Цього разу вони викрали дзиги Вальта і все, що може знадобитися для успішного проходження турніру. Вони вирішили зіграти злий жарт з хлопцями, всюди залишивши підказки, як знайти заховане, але як команді з двох осіб обшукати всю ігрову арену? Саме вашій дитині випала можливість допомогти друзям, перевтілитися в справжнього геймера, який горить бажанням стати кращим гравцем Beyblade в світі. В кінці захоплюючого квесту учасники зіграють на арені разом з улюбленими героями.

Що входить до програми:

Пакет Стандарт: 1 година, від 2-х акторів, виїзд організатора на попередню зустріч, огляд локації, сценарій, прописаний спеціально під місце проведення. Якщо квест проходить в ТРЦ Космополіт, додатково ви можете взяти в оренду одну з наших банкетних кімнат - 400 грн. за 1 годину.

Пакет Преміум: 1,5 години, від 2-х акторів, виїзд організатора на попередню зустріч, огляд локації, сценарій, прописаний спеціально під місце проведення, додатковий тематичний реквізит, який допоможе максимально зануритися в атмосферу квесту. Робота професійного координатора на заході на виїзді або оренда банкетної кімнати 40 хвилин в ТРЦ Космополіт.

Пакет VIP: Спеціальна пропозиція для дітей, які "бачили все"! 2 години.
Наші сценаристи прописали такі сюжети квестів, які триматимуть учасників в атмосфері драйву протягом всієї гри. А детективні механізми, яскраві спецефекти і тематичні костюми зроблять свято оригінальним і захоплюючим.
У програму такого свята входить:
- Пригодницький квест з оригінальним сценарієм і закрученим сюжетом.
- Від двох костюмованих VIP акторів на команду. Актори мають досвід не менше 4 років в сфері проведення дитячих та дорослих заходів, профільну освіту і зовнішність максимально відповідну для образу квестів.
- Професійний організатор. Рівень нашого сервісу, від якого ви будете у захваті! Супроводжуватиме ваше замовлення від прийому замовлення до прощання з гостями.
- Розширений тематичний реквізит. Детективні механізми, шифровки.
- Запрошення для гостей.
- Супровід гри фотографом (1 година).
- Атрибути по тематиці гри (головні убори, краватки або інші аксесуари для учасників).
- Піньята або шар-сюрприз на вибір.
- Оренда бенкетної кімнати 1 година в ТРЦ Космополіт.
...
від 2100 грн.
Промокод:
Вартість замовлення
0 грн.
Дата свята:
Час початку свята:
Кількість гостей:
Вік іменинника:
Ваш телефон:
Ваше ім'я:
Ваше прізвище:
E-mail:
8
років
Ольга
17.08.2018
Оцінка: 5.0
Дуже дякую, дітям квест сподобався. Син залишився задоволений. Кульки чудові. Будемо ще до вас приїжджати і звертатися))