close
Увійти за допомогою
Facebook Google plus
або

Замовте свято - отримайте запрошення у подарунок!

Футбольний квест

хлопчику
7-12 років
Для всіх шанувальників цього активного виду спорту. Довгоочікуваний матч вже близько і зовсім скоро приїде команда суперників, але не вистачає найголовнішого спортивного інвентарю - футбольного м'яча, без якого гра не відбудеться. Є два рішення - або грати м'ячем від команди суперників, або розгадати таємницю, хто ж автор цієї витівки і як повернути вкрадене. Звичайно, учасники нашого квесту виберуть найскладніший, але шалено цікавий варіант. Разом з нашими акторами вони відправляться на пошуки. Попереду їх чекає безліч цікавих завдань і захоплюючих головоломок. У фіналі кожен учасник напише на м'ячі свої побажання імениннику і актори вручать йому цей трофей. Вартість м'яча оплачується додатково.

Що входить до програми:

Пакет Стандарт: 1 година, від 2-х акторів, виїзд організатора на попередню зустріч, огляд локації, сценарій, прописаний спеціально під місце проведення. Якщо квест проходить в ТРЦ Космополіт, додатково ви можете взяти в оренду одну з наших банкетних кімнат - 400 грн. за 1 годину.

Пакет Преміум: 1,5 години, від 2-х акторів, виїзд організатора на попередню зустріч, огляд локації, сценарій, прописаний спеціально під місце проведення, додатковий тематичний реквізит, який допоможе максимально зануритися в атмосферу квесту. Робота професійного координатора на заході на виїзді або оренда банкетної кімнати 40 хвилин в ТРЦ Космополіт.

Пакет VIP: Спеціальна пропозиція для дітей, які "бачили все"! 2 години.
Наші сценаристи прописали такі сюжети квестів, які триматимуть учасників в атмосфері драйву протягом всієї гри. А детективні механізми, яскраві спецефекти і тематичні костюми зроблять свято оригінальним і захоплюючим.
У програму такого свята входить:
- Пригодницький квест з оригінальним сценарієм і закрученим сюжетом.
- Від двох костюмованих VIP акторів на команду. Актори мають досвід не менше 4 роки в сфері проведення дитячих та дорослих заходів, профільну освіту і зовнішність максимально відповідну для образу квестів.
- Професійний організатор. Рівень нашого сервісу,від якого ви будете у захваті! Супроводжуватиме ваше замовлення від прийому замовлення до прощання з гостями.
- Розширений тематичний реквізит. Детективні механізми, шифровки.
- Запрошення для гостей.
- Супровід гри фотографом (1 година).
- Атрибути по тематиці гри (головні убори, краватки або інші аксесуари для учасників).
- Піньята або шар-сюрприз на вибір.
- Оренда бенкетної кімнати 1 година в ТРЦ Космополіт.
...
від 2100 грн.
Промокод:
Вартість замовлення
0 грн.
Дата свята:
Час початку свята:
Кількість гостей:
Вік іменинника:
Ваш телефон:
Ваше ім'я:
Ваше прізвище:
E-mail:
11
років
Вікторія
19.12.2018
Оцінка: 5.0
Дуже вам вдячні! Будемо вас рекомендувати) І звертатися ще і ще !!! Дуже круто. Тим паче, хочемо з тренером з футболу впровадити такі квести на постійній основі для зближення дітей.
8
років
Ольга
17.08.2018
Оцінка: 5.0
Дуже дякую, дітям квест сподобався. Син залишився задоволений. Будемо ще до вас приїжджати і звертатися))